Құрметті бұқаралық ақпарат құралдарының қызметкерлері!

Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейі Сіздерді кәсіби мерекелеріңізбен шын жүректен құттықтайды! Ақпараттың шынайылығы мен объективтілігі, қағидаттылығы, жеделдігі мен бейтараптығы, адамдарға көмекке келуге дайын болуы - дәл осындай тамаша қасиеттер біздің қоғамымызды дамытуда.

Кәсіби мерекелеріңіз күні Сіздерге жемісті ынтымақтастық, маңызды мемлекеттік бағдарламалардың, кәсіпкерлерді қолдау шараларының іске асырылуын объективті жариялағандарыңыз үшін алғыс білдіреміз. Сіздерге шығармашылық табыс, бақыт және отбасыларыңызға амандық тілейміз!

В день работников средств массовой информации Акмолинский областной историко - краеведческий музей поздравляет всех, кто считает этот день своим праздником! Мы желаем маститым профессионалам и новичкам от пера красноречия и объективности, внимательности и осторожности. Пусть вам попадается множество информационных поводов и сенсаций, а на профессиональном пути вас окружают отличные коллеги и верные друзья!