Армысыздар қадірменді оқырмандар!

Армысыздар қадірменді оқырмандар! 0 Армысыздар қадірменді оқырмандар! 1 Армысыздар қадірменді оқырмандар! 2 Армысыздар қадірменді оқырмандар! 3 Армысыздар қадірменді оқырмандар! 4 Армысыздар қадірменді оқырмандар! 5 Армысыздар қадірменді оқырмандар! 6 Армысыздар қадірменді оқырмандар! 7 Армысыздар қадірменді оқырмандар! 8
Армысыздар қадірменді оқырмандар! Павлодар қаласы Ертіс музейінде "Атбасар - атамекенім" көрмесіне 8 қазаннан бастап келушілер саны - 2311 адам. Олардың басым көпшілігі  - мектеп оқушылары. Байқап отырғанымыздай, музейге соның ішінде "Атбасар - атамекенім" көшпелі көрмесіне мектеп оқушылары үлкен қызығушылық танытты. Осымен Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейінің Ертіс музейіндегі "Атбасар - атамекенім" көшпелі  көрмесі өз мәресіне жетті.