Құрметті әріптестер, Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейінің ұжымы бүгінгі мерекелеріңізбен шын жүректен құттықтайды! Отбасыларыңызға амандық, дендеріңізге саулық, жұмыстарыңызға табыс тілейміз. Жасаған еңбектеріңіз әрдайым бағаланып, орталарыңызға сыйлы болып жүруді Алла нәсіп етсін!

Құрметті әріптестер, Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейінің ұжымы бүгінгі мерекелеріңізбен шын жүректен құттықтайды! Отбасыларыңызға амандық, дендеріңізге саулық, жұмыстарыңызға табыс тілейміз. Жасаған еңбектеріңіз әрдайым бағаланып,  орталарыңызға сыйлы болып жүруді Алла нәсіп етсін!