«Елім менің аңсаған» атты тарихи-танымдық музей сабағы Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейінің кіші ғылыми қызметкері Абилкадыров Арман 7 желтоқсан күні С.Жүнісов ат. 18 мектеп-лицейінің 10 «А» сынып оқушыларына Тәуелсіздік күніне орай «Елім менің аңсаған» тарихи-танымдық атты музей сабағын өткізді. Аталмыш музей сабағына Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейі қорындағы жәдігерлер көрнекілік ретінде қолданылды. Музей сабағы 5 бөлімнен құрылды. Оқушыларға қыш құмыралар, самауыр, ел тұлғалары Мәлік Ғабдуллин мен Әуелбеков Еркін Нұржанұлы, Ақмола облысындағы зауыттар туралы ақпарат берілді.