Бүгін Степногор тарихи-өлкетану музейінде «Тәуелсіздік ұраны-рухани өмір шырағы» атты көрмесі ашылды. Аталмыш көрме 19 желтоқсанға дейін жалғасады. Бұл көрмеде Тәуелсіздік алғаннан бастап қазіргі уақытқа дейінгі оқиғалар хроникасымен таныса аласыздар. Көрменің мақсаты - өз өмірін халықтың бостандығы үшін күреске арнаған ұлттық батырларды еске алу. Олардың Отанға деген жанқиярлық сүйіспеншілігі бүгінгі және болашақ ұрпақ үшін үлгі болып табылады. Тәуелсіздік - бұл ең жоғары байлық және барлық қазақстандықтар оны «көзінің қарашығындай қорғауға міндетті».