Құрметті оқушылар мен ата-аналар 2024 жылдың қаңтар айынан бастап музейімізде "Жас өлкетанушы" жобасы өз жұмысын бастайтынын хабарлаймыз.

Жобаның мақсаты - жасөпірімдерді тарихқа, өлкетанушылыққа қызығушылығын ояту, ұлтжандылыққа тәрбелеу, еліміздің және өңіріміздің тарихы мен мәдениетімен таныстыра отырып, жас ұрпақ бойындағы шығармашылық белсенділікті арттыру және жаңа заман ғылымының мол жетістіктерімен қаруланған, мәдени дүние танымы, көзқарасы қалыптасқан бәсекеге қабілетті жастарды тәрбиелеу.

Жобаға қатысушылардың жас ерекшеліктері: 13-15 жас аралығы.

Жоба жетекшісі: музейіміздің ғалым хатшысы, Жаркенова Бану Русланқызы. Байланыс телефоны: 25-58-61.