2022 жылдың 14 қазан күні Ақмола облысының мәдениет басқармасына қарасты Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейінде «Сыбайлас жемқорлықпен күрес – жалпыға ортақ міндет» атты тақырыпта Дөңгелек үстел өтті. Дөңгелек үстелге: Музей директоры, директордың ғылым жөніндегі орынбасары, директордың жалпы мәселелер жөніндегі орынбасары, бас есепші, заңгер,кадр бөлімінің инспекторы қатысты. Дөңгелек үстелдің модераторы заңгер - Досқожина Л.Ж . Іс-шараға қатыстқан қатысушылар талқыланған тақырыптар бойынша пікір алмасып, белсенді түрде сұрақтар қойып, музей ішіндегі сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жұмысын жасқарту және өзекті ақпаратты барлық музей қызметкерлеріне оның ішінде облыстық филиалдарға дұрыс және тиімді жеткізу бойынша ұсыныстарын білдірді.