Құрметті қала тұрғындары мен қонақтары! Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейінде жөндеу жұмыстары аяқталды. Біз музейге келушілерді қабылдауға дайынбыз.

«Абылай ханның дара жолы» жобасы аясында кешенді экспедиция

«Рухани жаңғыру» мемлекеттік бағдарламасын іске асыру және «Абылай ханның дара жолы» жобасы аясында 2018 жылдың 17 қыркүйек күні Көкшетау - Кызылжар - Ақмола - Ұлытау – Түркістан XVIII ғасырдың керуен жолдары бойынша Бурабай өңіріндегі Абылай хан алаңынан кешенді экспедиция бастау алды. Кешенді экспедиция құрамына Көкшетау мен Ақмола облысының өнер және ғылыми зиялылар қауымы өкілдері енді. Ақмола облыстық тарихи – өлкетану музейінің заманауи тарих бөлімінің аға ғылыми қызметкері - Сәдуақас Бибигуль Бейсенбайқызы экспедиция мүшесінің бірі болып табылады.