Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейі Березина Елизавета Гавриловнаны «Мәдениет саласының үздігі» төсбелгісін алуымен құттықтайды. Елизавета Гавриловна 35 жылдан астам уақыт Маринов тарихи-өлкетану музейінде алдымен гид, содан кейін қор сақтаушы болып жұмыс істеді. Бұл шын мәнінде лайықты марапат, Елизавета Гавриловна өзінің Отанының нағыз патриоты, ол әрқашан ауылдағы барлық мәдени іс-шаралардың белсенді қатысушысы, «Ашық қорлар» музей жобасының бастамашысы және ұйымдастырушысы. Біз оған бейбітшілік, жақсылық, жаңа жетістіктер мен марапаттар тілейміз!