«Ботай-Бурабай» ашық аспан астындағы музейдің тағы бір жеңісі

Құрметті достар! Естеріңізде болса, Назарбаев зияткерлік мектебінің 6 “В” сыныбының оқушылары Аленова Ағжан мен Болпанова Айғаным “Балалар мен жасөсіпірімдер туризмі” номинациясы бойынша республикалық байқауға біздің филиалымыз “Ботай-Бурабай”ашық аспан астындағы музейі туралы бейнероликпен қатысып, жүлделі орынға ие болды. 2018 жылдың 8 желтоқсан күні Мәдениет және спорт министрі Арыстанбек Мұхамедиұлы “National Tourism Awards" облыс туризмінің Ұлттық сыйлықақысының жеңімпаздарын салтанатты марапаттау рәсімінде біздің жеңімпаздарымызды марапаттады.