Президенттік жаңа жыл шыршасының қатысушылары Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейін тамашалады! 0 Президенттік жаңа жыл шыршасының қатысушылары Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейін тамашалады! 1 Президенттік жаңа жыл шыршасының қатысушылары Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейін тамашалады! 2 Президенттік жаңа жыл шыршасының қатысушылары Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейін тамашалады! 3 Президенттік жаңа жыл шыршасының қатысушылары Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейін тамашалады! 4

2018 жылдың 23 желтоқсан күні Ақмола облысы мектептерінің оқушылары Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейінің экспозициясымен танысты. "Палеонтология" және "Табиғатқа көзқарас" залдары оқушылардың қызығушылықтарын тудырды. Музей залдары бойынша шолу экскурсиясымен экскурсиялық-көпшілік бөлімінің меңгерушісі Айдарбекова Әйгерім Бауыржанқызы және экспозиционер-маман Юдина Светлана Ивановна таныстырды.