«Ботай-Бурабай» ашық аспан астындағы музейге келушілер

24 және 25 наурызда «Балдаурен» Республикалық оқу-сауықтыру орталығының 4-ші ауысымының қатысушылары «Ботай-Бурабай» ашық аспан астындағы археология және этнография музейін тамашалады. Бірегей этнопарк - диаметрі 8-10 метр, Ботай дәуірінің жеті тұрғын үйінен тұратын сәулет-мәдени ансамблі. Барлық тұрғын үйлер жер асты өтуімен бір-бірімен байланысты, және олардың әрқайсысы өзінше бірегей. Балалар Ботай мәдениеті туралы жаңа және қызықты ақпаратпен танысты.