Атбасар тарихи-өлкетану музейінде «Музей түні» акциясы өтті

2019 жылдан бастап «Рухани жаңғыру» бағдарламасын жүзеге асыру аясында «Музей түні» акциясы Ақмола облысының музейлерінде ай сайын өткізу қолға алынды. Бұл бастаманы Атбасар тарихи-өлкетану музейі жалғастыруда. 21 тамыздың түнінде Атбасар тарихи-өлкетану музейіне халық көптеп жиналды. Олар музей залдарындағы жәдігерлерді көріп тамашалады. Экскурсия жүргізілді. Келушілердің назарына «Купеческий Атбасар», «Клара апай» және «Арқаның төрі болған Атбасар еді» деректі фильмдер ұсынылды. Түнгі қонақтарымыз ХІХ – ХХ ғасырға барып келгендей әсерге бөленді. Заманауи Атбасарға енгенде ескерткішке суретке түсіп жатты.