Щучинск тарихи-өлкетану мезейінде «Музей түні» акциясы өтті

«Рухани жаңғыру» бағдарламасын жузеге асыру аясында, Щучинск тарихи-өлкетану мезейінде, 2019 жылы 23 тамызда «Музей түні» акциясы өтті. Акция барысында: музей залдарында түнгі жалпы экскурсиялар, тақырыптық көрме «От рубеля до тефаля» XV ғасырдың соңынан - XX ғасырдың соңына дейін (үтіктің 15 - тен астам түрі, сонымен қатар кәдесыйлар және басқа да тұрмыстық заттар), макраме өнімдерінің көрме-сатылымы (шебер Л.В. Лыкасова), интуитивті кескіндемесі бойынша шеберлік сыныбы (өнертанушы, сүретші Ю.Ж. Крыкбесов), «Туған жерім – тұғырым» кітап көрмесі (Балалар кітапхана) өтті.