Біржан салдың 185 жылдығына арналған «Музыкально-поэтические традиции Сарыарки» атты музейлік сабағы

"Week of history" жобасы мен қазақ ақыны, композитор Біржан салдың 185 жылдығын мерекелеу аясында Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейінің аға ғылыми қызметкері Салмұхаметова Айман Сағитқызы #17 ОМГ-да "Музыкально-поэтические традиции Сарыарки" музейлік сабағын өткізді.

Ақынның өмірбаяны, оның өмірлік тарихы мен аңыздары мектеп оқушыларының қызығушылығын тудырды. Оқушылар өздерінің білім қорын толықтырып, әрі қарай өзін-өзі жетілдірумен айналысады деп сенеміз. Музей қызметкерлері әрдайым әдістемелік көмек көрсетуге дайын.