Ғылыми-әдістемелік кеңесінің отырысы

Ғылыми-әдістемелік кеңесінің отырысы 0 Ғылыми-әдістемелік кеңесінің отырысы 1 Ғылыми-әдістемелік кеңесінің отырысы 2 Ғылыми-әдістемелік кеңесінің отырысы 3 Ғылыми-әдістемелік кеңесінің отырысы 4

Сәуір айының 11-інші жұлдызында Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейінде Ақмола облысы мәдениет басқармасының басшысы Бөрібаева Сәуле Бөкейханқызымен ғылыми-әдістемелік кеңесінің отырысы өткізіліп, ғылыми-әдістемелік кеңес отырысының жаңа мүшелерінің құрылымы бекітілді, 2017жылға арналған жоспар ұсынылды. Белгілі ғалымдар, тарихшылар және журналистер қатысты. Отырыста «2017-2018 жылдарға арналған музей және музей-қорықтарды дамытудың жол картасының Ақмола облысында жүзеге асырылуының алғышарттары»тақырыбы бойынша Ақмола облысы мәдениет басқармасының бас мамандары Д.Р. Ахметов және Қ.Ғ. Шақшақов «Мәдени байлық» сұрағының мәні тақырыптары бойынша баяндама оқыды. Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейі этнография бөлімінің ғылыми қызметкері К.Б. Қасымбаева ЭКСПО-2017 көрмесіндегі Ақмола облысы Мәдениет күндерін өткізу барысындағы көрме мен қолөнер шеберлерінен мастер-класс тұжырымдамасын ұсынды.