ҚР Ұлттық музейіне 5 жыл

ҚР Ұлттық музейіне 5 жыл 0 ҚР Ұлттық музейіне 5 жыл 1 ҚР Ұлттық музейіне 5 жыл 2 ҚР Ұлттық музейіне 5 жыл 3

Құрметті әріптестер, бүгін ҚР Ұлттық музейі 5 жылдық мерейтойын тойлауда! Мерейтой жылы, музей базасында "Қазақстан музейлері: Жаhандық бәсекеге қабілеттілік" Халықаралық конференциясы өтіп жатыр. Аталмыш іс-шараға ҚР Ұлттық музейінің ашылуы кезеңінде қызмет атқарған Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейінің директоры Қуаныш Ғибадатұлы Шақшақов шақырылды.

Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейінің ұжымы ҚР Ұлттық музейінің ұжымын шын жүректен 5 жылдық мерейтойымен құттықтайды! Атқарып жатқан еңбектеріңізге шығармашылық табыстар мен алға қойған ауқымды жобалардың жүзеге асырылуын тілейміз!