Құрметті Көкшетаулықтар мен қала қонақтары!

Құрметті Көкшетаулықтар мен қала қонақтары! 0 Құрметті Көкшетаулықтар мен қала қонақтары! 1 Құрметті Көкшетаулықтар мен қала қонақтары! 2 Құрметті Көкшетаулықтар мен қала қонақтары! 3 Құрметті Көкшетаулықтар мен қала қонақтары! 4 Құрметті Көкшетаулықтар мен қала қонақтары! 5 Құрметті Көкшетаулықтар мен қала қонақтары! 6 Құрметті Көкшетаулықтар мен қала қонақтары! 7 Құрметті Көкшетаулықтар мен қала қонақтары! 8

Бүгін, 2020 жылдың 14 ақпан күні сағ.11.00-де Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейінде "Ордасы - ұлы Абылайдың" жылжымалы көрмесінің ашылу салтанаты өтті.

Көрменің ұйымдастырушылары – «Абылай хан резиденциясы» музей кешені Петропавл қ. және Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейі. Абылай хан – көрнекті мемлекет қайраткері, ержүрек қолбасшы және дарынды дипломат.

Көрменің негізгі мақсаты - өз мемлекетінің тәуелсіздігі және оның халқының тұтастығы үшін күрескен ұлы мемлекеттік қайраткер – Абылай хан туралы замандастардың білімін байыту.

Көрме 2020 жылдың 14 ақпан - 15 наурыз аралығында жұмыс істейді.