Ілияс Есенберлиннің 105 жылдығы мен Әдеби музейінің 20 жылдығы

Атбасар қаласында Ілияс Есенберлиннің 105 жылдығы мен Әдеби музейдің 20 жылдығы аясында мерекелік іс - шара өтті. І.Есенберлин ескерткішіне гүл шоқтарын қою рәсімі, "Тағдыр. Есімдер" мемориалды музейлер көрмесінің ашылуы, қала бойынша экскурсия, "І.Есенберлин және музей әлемі" ғылыми-мотивациялық Sheech- time ұйымдастырылып, мерекелік концертпен аяқталды.

Іс - шараға БҒМ Мемлекеттік тарих институты директорының орынбасары, тарих ғылымдарының кандидаты, доцент А.Н.Қашқымбаев (Нұр - Сұлтан қ.), жазушының немересі Мағжан Есенберлин, "Торғай мұражайлар кешені " мұражайының директоры Сәрсекей Г.Қ.,"Дала өлкесі тарихы облыстық музейінің" қызметкерлері Терек Р. мен Қалиева Ж. (Арқалық қ.) қатысты.