Құрметті қала тұрғындары мен қонақтары! Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейінде жөндеу жұмыстары аяқталды. Біз музейге келушілерді қабылдауға дайынбыз.

«Күміс сиқыры» атты интерактивтік сабақ

2017 ж. 8 желтоқсан күні Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейінде 2018 ж. жүргізілетін «Күміс сиқыры» жоба бастамасы ретінде интерактивтік сабақ өткізілді. Ақан сері атындағы мәдениет колледжнің студенттері экспозицияда және қорда бар қазақ ұлттық бұйымдар коллкециясымен танысты.

Бағдарламада:

а) «Қазақ әшекей бұйымдары» бөлімі бойынша тақырыптық экскурсия (этнография залының экспозициясы)

б) қордағы ұлттық бұйымдарды көрермен назарына ұсыну үшін музейдің ғылыми қызметкерлері: Алина Шрипова, Гүлден Абілғазы, Светлана Юдина, Эльмира Ахметова, Наргис Ахметқалиева дефиле көрсетті;

в) суретші мен сәндік-қолданбалы өнер шеберлерінің интерактивтік шеберханасы: Базилинов Құрман, музей мамандары Сәрсенбаев Серғазы және Азбаев Нұрлан келушілерді маталл мен тасты өңдеудің техникаларымен таныстырды.