Еліміздің белгілі дизайнері Бекмағамбет Қазанғапов Көкшетауда!

Еліміздің белгілі дизайнері Бекмағамбет Қазанғапов Көкшетауда! 0 Еліміздің белгілі дизайнері Бекмағамбет Қазанғапов Көкшетауда! 1 Еліміздің белгілі дизайнері Бекмағамбет Қазанғапов Көкшетауда! 2 Еліміздің белгілі дизайнері Бекмағамбет Қазанғапов Көкшетауда! 3 Еліміздің белгілі дизайнері Бекмағамбет Қазанғапов Көкшетауда! 4

21 ақпан күні облыстық музейдің экспозициясын жаңғырту жұмыстарына байланысты еліміздің танымал дизайнері Бекмағамбет Қазанғапов Алматыдан Көкше жеріне келді. Жаңғырту жұмыстары наурыз айына белгіленіп отыр.

Қазақстан елордасы – Астананың 20 жылдық мерейтойына арнайы, Көкшетау қаласы Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейінің «Тәуелсіз Қазақстан» заманауи тарихы залына реэкспозиция жасау жоспарлануда. Аталмыш залда Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің тарихы, Елбасы Н.Назарбаевтың өмір жолы, еліміздің жаңа елордасы – Астана тарихы мен рәміздері, Көкшетау мен Ақмола өңірінің әлеуметтік-экономикалық, мәдени өмірінің қазіргі уақыты көрсетілмек.