Құрметті қала тұрғындары мен қонақтары! Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейінде жөндеу жұмыстары аяқталды. Біз музейге келушілерді қабылдауға дайынбыз.

Құрметті Көкшетау қаласының тұрғындары мен қонақтары!

Құрметті Көкшетау қаласының тұрғындары мен қонақтары! 0 Құрметті Көкшетау қаласының тұрғындары мен қонақтары! 1 Құрметті Көкшетау қаласының тұрғындары мен қонақтары! 2 Құрметті Көкшетау қаласының тұрғындары мен қонақтары! 3 Құрметті Көкшетау қаласының тұрғындары мен қонақтары! 4 Құрметті Көкшетау қаласының тұрғындары мен қонақтары! 5 Құрметті Көкшетау қаласының тұрғындары мен қонақтары! 6 Құрметті Көкшетау қаласының тұрғындары мен қонақтары! 7

Құрметті Көкшетау қаласының тұрғындары мен қонақтары!

Қымбатты достар!

Ақмола облысы әкімдігінің 07.02.2020 жылғы № А-2/51 «Коммуналдық мемлекеттік мекемені қайта ұйымдастыру туралы» қаулысының негізінде Ақмола облысы мәдениет, архивтер мен құжаттамалар басқармасының «Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейі» МКҚК 2020 жылдың 3 қыркүйегінен бастап келушілерді ақылы негізде қабылдайды.

Музей белгіленген тәртіпте күн сайын сағат 10.00-ден 17.00-ге дейін жұмыс істейді. Санитарлық күн – дүйсенбі. Демалыс күндері – сенбі, жексенбі.

Тәртіп пен қауіпсіздікті қамтамасыз ету мақсатында музейге келу белгіленген санитарлық нормаларға сәйкес жүзеге асырылады.