ОНЛАЙН-БАЙҚАУ ЖАРИЯЛАЙМЫЗ !!!

ОНЛАЙН-БАЙҚАУ ЖАРИЯЛАЙМЫЗ !!! 0 ОНЛАЙН-БАЙҚАУ ЖАРИЯЛАЙМЫЗ !!! 1 ОНЛАЙН-БАЙҚАУ ЖАРИЯЛАЙМЫЗ !!! 2 ОНЛАЙН-БАЙҚАУ ЖАРИЯЛАЙМЫЗ !!! 3

Қымбатты достар! Ақмола облысының мәдениет, архивтер мен құжаттамалар басқармасының Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейі Ақмола облысының музейлері арасында «Үздік экскурсовод-2020» облыстық онлайн-байқауын жариялайды.

ОНЛАЙН-БАЙҚАУДЫҢ МАҚСАТТАРЫ МЕН МІНДЕТТЕРІ

- музей кәсібінің беделін арттыру;

- экскурсия жүргізу әдістерін қолдануды кеңейту;

- экскурсиялық теория білімін тереңдету;

- музей қызметкерлерінің кәсіби шеберлігін арттыру;

- музей қызметін насихаттау;

ОНЛАЙН-БАЙҚАУДЫ ӨТКІЗУ МЕРЗІМІ

Өтінім беру мерзімі - 2020 жылғы 9-11 қараша (қоса алғанда)

Материалды ұсыну мерзімі (портфолио, бейне-ролик): 2020 жылғы 12-20 қараша (қоса алғанда)

Байқаудың екінші кезеңі (Instagram және Facebook-те онлайн дауыс беру):2020 жылғы 23-25 қараша (3 күн)

Қазылар алқасының бірінші және екінші кезеңдердің материалдарын қарастыру: 2020 жылғы 26-27 қараша

Байқаудың үшінші кезеңі (ZOOM платформасы) - 2020 жылғы 26 қараша

Қорытынды шығару: 2020 жылғы 30 қараша akmo_muzei инстаграмм әлеум.желісінде (тікелей эфирде).

ОНЛАЙН-БАЙҚАУДЫҢ ШАРТТАРЫ

І КЕЗЕҢ. «ЭКСКУРСОВОД ПОРТФОЛИОСЫ» - қатысушы портфолионы басып шығарылған түрде ұсынуы тиіс.

ІІ КЕЗЕҢ «МЕНІҢ МУЗЕЙДЕГІ ТАРИХЫМ» - әрбір қатысушы экскурсияның үзінділерін бейне-ролик форматында көрсетуі тиіс.

ІІІ КЕЗЕҢ «ӨЗ ІСІНІҢ ШЕБЕРІ» - қазылар алқасының мүшелері әр қатысушыға экскурсиялық қызметпен байланысты сұрақтар мен тапсырмалар береді (сұрақ-жауап, импровизация).

КОНКУРСАНТТАРҒА БЕРІЛЕТІН НОМИНАЦИЯЛАР

- «Көрермендер көзайымы» - Іnstagram және Facebook әлеуметтік желілеріндегі көрермендердің лүпілдерінің саны бойынша бағаланады.

- «Үздік театрализация» - қатысушының актерлік шеберлігі бағаланады.

- «Тақырыпты жақсы түсіну мен білу» - қатысушының білімі бағаланады

КӨРЕРМЕНДЕРГЕ АРНАЛҒАН НОМИНАЦИЯ:

- «Үздік комментатор» - жанкүйерлердің креативті пікірі бағаланады

!!! БАЙҚАУ НӘТИЖЕСІ БОЙЫНША «ҮЗДІК ЭКСКУРСОВОД-2020» ГРАН-ПРИ (АҚШАЛАЙ СЕРТИФИКАТ, СТАТУЭТКА), 1, 2 ЖӘНЕ 3 ОРЫНДАР (АҚШАЛАЙ СЕРТИФИКАТТАР) АНЫҚТАЛАДЫ.