Қымбатты достар! COVID-19 коронавирустық инфекциясының халық арасында таралуын болдырмау мақсатында музейлердің қызметі тоқтатылды.

Қымбатты достар!

Ақмола облысының бас мемлекеттік санитарлық дәрігерінің 2020 жылғы 3 қарашадағы соңғы Қаулысына сәйкес, Ақмола облысының мәдениет, архивтер мен құжаттамалар басқармасының Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейі 2020 жылдың 10 қарашасынан бастап өз келушілерін қабылдамайды.

3D тур арқылы музей экспозициясымен және қызметкерлердің жұмысымен музейдің ресми сайтында, сондай-ақ Facebook пен Іnstagram әлеуметтік желілерде таныса аласыздар.

Аман сау жүздескенше!