ZOOM ПЛАТФОРМАСЫНДА ОНЛАЙН-ЭКСКУРСИЯ

Қымбатты достар, Ақмола облысының мәдениет, архивтер мен құжаттамалар басқармасының Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейі облыстық музейдің жаңартылған экспозициялық залдары бойынша онлайн-экскурсия жүргізетінін ескертеді.

Бүгін, 2020 жылдың 11 қараша күні экскурсовод Антипова В.А. ZOOM платформасында Көкшетау қ. № 16 ОМ-нің 5 сынып оқушылары үшін онлайн-экскурсия өткізді. Оқушылар виртуалды музейді тамашалап қана қоймай, экскурсия тыңдап, сұрақтар қою арқылы қызықтырған жәдігер немесе белгілі бір кезең бойынша ақпараттар алды.

Өтінімдер 25-54-60 телефоны арқылы қабылданады. Біз әрдайым ынтымақтастыққа қуаныштымыз.