Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейі облыстық музей экскурсоводы Вероника Антипованы «Үздік экскурсовод – 2020» байқауындағы жеңісімен құттықтайды! 0 Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейі облыстық музей экскурсоводы Вероника Антипованы «Үздік экскурсовод – 2020» байқауындағы жеңісімен құттықтайды! 1 Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейі облыстық музей экскурсоводы Вероника Антипованы «Үздік экскурсовод – 2020» байқауындағы жеңісімен құттықтайды! 2

Бұл лайықты жеңіс және сенің қабілетіңнің, өнерің мен харизмаңның жарқын көрінісі болды. Экскурсия бір актердің театры сияқты, онда бәрі: дауыс, көзқарас, ым-ишара, үзілістер, интонация бірлесе, бір бағытта жұмыс істеуі керек. Және сен бұны еңсердің.

Нәтижесінде – жеңіс! Жарайсың!

Байқауларға жиі қатысып, бүкіл әлемге өзіңнің бірегейлігіңді танытуға тілектеспіз. Өзіңе деген сенімділігің мен мақсатқа талпынысың арта берсін, жақындарың мен достарыңды қуанта бер!