Құрметті Щучье қаласының тұрғындары мен қонақтары!

Құрметті Щучье қаласының тұрғындары мен қонақтары! 0 Құрметті Щучье қаласының тұрғындары мен қонақтары! 1 Құрметті Щучье қаласының тұрғындары мен қонақтары! 2 Құрметті Щучье қаласының тұрғындары мен қонақтары! 3 Құрметті Щучье қаласының тұрғындары мен қонақтары! 4 Құрметті Щучье қаласының тұрғындары мен қонақтары! 5 Құрметті Щучье қаласының тұрғындары мен қонақтары! 6

Сіздерге жақын арада Щучье тарихи-өлкетану музейінің жаңа экспозициясы өз есігін ашатынын хабарлаймыз. Қазіргі уақытта музей уақытша алып жатқан шағын орынға қарамастан, экспозицияда Ақмола өлкесі мен бүкіл Қазақстан тарихымен тығыз байланысты Бурабай ауданы тарихының барлық негізгі кезеңдері ұсынылатын болады.

Жаңа экспозиция келесі бөлімдерден тұрады:

• - археология
  • - Абылай хан
  • - қазақ этнографиясы
  • - Щучинск станицасының білімі
  • - Бурабай ауданы Ұлы Отан соғысы кезеңінде
  • - Бурабай ауданының аумағында тұратын славян халықтарының тұрмысы
  • - Бурабай ауданы тың және тыңайған жерлерді игеру кезеңінде
  • - Бурабай ауданы Тәуелсіздік кезеңінде
  • - «Арт Бурабай» шығармашылық шеберханасы.

Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейі экспозицияны орналастыру үшін өтеусіз негізде жеке ғимарат ұсынған белгілі тарихшы, ғалым, педагог, тарих ғылымдарының докторы, профессор және қоғам қайраткері Жамбыл Омарұлы Артықбаевқа алғыс білдіреді. Музей ғимараты қала орталығында Абылай хан 10 көшесінде орналасқан, бұл келушілер үшін өте ыңғайлы.

Музейдің ашылу күні туралы ақпарат әлеуметтік желі парақшаларында жарияланатын болады.

Сіздерді кішкентай, бірақ өте қызықты музейімізде күтеміз және жақын арада музей барлық заманауи талаптарға сәйкес келетін үлкен жаңа ғимаратқа көшеді деп үміттенеміз.