«Этноэкология: дала көшпелі мәдениетінің бастауына дейін»

«Этноэкология: дала көшпелі мәдениетінің бастауына дейін» 0 «Этноэкология: дала көшпелі мәдениетінің бастауына дейін» 1 «Этноэкология: дала көшпелі мәдениетінің бастауына дейін» 2 «Этноэкология: дала көшпелі мәдениетінің бастауына дейін» 3

Бүгін, 12 мамыр күні Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейінде №13 экологиялық мектеп-гимназиясының 8-9 сынып оқушыларымен бірлесіп «Этноэкология: дала көшпелі мәдениетінің бастауына дейін» тақырыбында коучинг өтті. Коучинг барысында қатысушылар музей қызметкерлері Д.Б.Кенжеғұлова мен Ж.К. Үкеевтің дәрістерін тыңдады, коучингке қатысушылар этноэкология саласындағы мәселелер, атап айтқанда, түркі халықтарының тыныс-тіршілігін қамтамасыз ететін экологиялық сәттер, көшпелі шаруашылықтың ландшафтпен байланысы, сондай-ақ аймақтың археологиялық зерттеулері туралы білді.